TIDLIGERE UDDANNELSESLÆGER

Læge Simon Sørensen

1. august 2019 - 30. januar 2020

Uddannelseslæge (KBU)

Læge Giuliana Diaz

1. april - 30. september 2019

Uddannelseslæge (KBU)

Læge Heidi Johansen

1. september 2018 - 28. februar 2019
Uddannelseslæge (intro).

Læge Nikolaj Hjort Schmidt

1. maj - 31. oktober 2018
Uddannelseslæge (KBU).

Læge Kirsten Damkjær

1. september 2015 - 15. april 2016
Uddannelseslæge (fase 2)

og

1. marts 2013 - 31. august 2013
Uddannelseslæge (fase 1)

Læge Leve Henning Thomsen

1. marts 2015 - 29. februar 2016
Uddannelseslæge (Intro) 

Læge Elinor Sønderby

1. marts - 31. august 2015:
Uddannelseslæge (KBU).

Læge Kasper S. Andersen

1. september 2013 - 28. februar 2014:
Uddannelseslæge (KBU).

Læge Anette F. Svane 

1. marts - 20. juli 2012 (afbrudt af barsel)
27. maj - 5. juli 2013:
Uddannelseslæge (KBU)

Læge Jakob Johannsen

1. maj 2017 - 30. april 2018
Uddannelseslæge (fase 3)

og

1. september 2012 - 28. februar 2013:
Uddannelseslæge (intro). 

Læge Simin Vali

9. oktober-7. november 2012:
Uddannelseslæge (fase 2)

Læge Martin Kobborg

1. september 2011 - 29. februar 2012:
Uddannelseslæge (KBU)

Læge Michelle Epp

1. marts 2011 – 31. august 2011:
Uddannelseslæge (intro) 

Læge Jon Henriksen  

1. september 2010 – 28. februar 2011:
Uddannelseslæge (KBU)

Læge Marianne Poulsen

 

1. marts 2010 - 31. august 2010:
Uddannelseslæge (KBU)

1. marts 2016 - 30. april 2017:
Fase 3

Praktiserende læge i Kolding fra ultimo 2017 

Læge Janus Jørgensen

1. juli – 31. december 2009:
Uddannelseslæge (KBU)

Læge David Terkelsen

1. december 2008 – 31. maj 2009:
Uddannelseslæge (turnus)